شرکت مهندسین مشاور صنعتی ایران در جهت توسعه و تحقق اهداف و حضور بهتر در حوزه های کسب و کار اقدام به عقد تفاهم نامه هایی با شرکتهای به نام داخلی و خارجی نموده است، فهرست برخی از شرکتها به همراه زمینه های همکاری فی مابین در ادامه قرار داده شده است.
    ادامه

 

شرکت مهندسین مشاور صنعتی ایران با بیش از 40 سال تجربه در زمینه های مختلف صنعت این مرز و بوم‏ بالاخص صنایع ریخته گری‏، آهنگری، نورد، ماشین سازی و ساخت تجهیزات، حمل و نقل ریلی، خودروسازی، مجتمع های صنعتی، دانشگاهی و مسکونی، کلیه خدمات مهندسی عمومی و تکنولوژی مورد نیاز بیش از 430 پروژه را ارائه نموده است.
    ادامه

 

شرکت مهندسین مشاور صنعتی ایران از جمله شرکت های پیشرو در عرصه خدمات مشاوره فنی و مهندسی درکشور به حساب می آید . این شرکت تاکنون توانسته است با اجرای بیش از 412 پروژه در حوزه های مختلف کسب و کار نقش اثرگذار وتعیین کننده ای در بخش های مختلف اقتصادی و بطور اخص بخش صنعت و معدن ایفا نماید.
    ادامه

 
حوزه ماشین سازی و ساخت تجهیزات
 صنایع ماشین سازی و ساخت تجهیزات از مهم ترین دستاوردهای توسعه صنعتی کشور می باشند، که نقش مهمی را در دوران سازندگی پس از جنگ و پشتیبانی از اجرای طرح های عمرانی توسط نیروها و پیمانکاران داخلی داشته اند. مشاور خدمات خود را در بزرگترین مجموعه های ماشین سازی و ساخت تجهیزات کشور نظیر ماشین سازی اراک و آذرآب ارائه کرده است. مهم ترین تجربیات شرکت در این حوزه در زمینه های زیر می باشد:
 
    طراحی خطوط تولید و تکنولوژی:
 
·   تجهیزات پالایشگاهی و صنایع نفت و گاز و پتروشیمی از قبیل انواع دیگ ها و مبدل های حرارتی، خنک کن ها و مخازن تحت فشار
·   توربین، ژنراتور و پمپ
·   کمپرسورهای صنعتی
·    ادوات هیدرولیکی و پنوماتیکی
·   قالب های صنعتی
·    پرس های سنگین
·    ماشین های ابزار و ابزارهای برشی
·    ماشین های فرم دهی فلزات
·   قوای محرکه و موتورهای خودروهای دیزلی سنگین، ماشین آلات راهسازی و کشاورزی
·   قطعات فولادی
·   بلبرینگ و غلطک
·   ماشین های سنگ شکن
·   دکل های حفاری
·   دکل های انتقال نیرو
·   جرثقیل های صنعتی (سقفی و دروازه ای)
·   سازه های فلزی سنگین (پل، سازه های صنعتی و.....)